J A Wadman Rakknifvens bruk

J A Wadman Rakknifvens bruk
J A Wadman Rakknifvens bruk
J A Wadman Rakknifvens bruk
J A Wadman Rakknifvens bruk
J A Wadman Rakknifvens bruk
J A Wadman Rakknifvens bruk

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

J A WADMAN, J. A.) Rakknifvens bruk, vård och iståndsättande. Handbok för mogne och blifvande män, Göteborg, S. Wahlström, 1827, senare pappband

Boken är utrangerad från Gävle stadsbibliotek

Nagg, fläckar och slitage, ej genomgången

760673

2020-04-17