J A Wadman Rakknifvens bruk
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
J A WADMAN, J. A.) Rakknifvens bruk, vård och iståndsättande. Handbok för mogne och blifvande män, Göteborg, S. Wahlström, 1827, senare pappband
Boken är utrangerad från Gävle stadsbibliotek
Nagg, fläckar och slitage, ej genomgången
760673
2020-04-17