Handlingar rörande Skandinaviens historia
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HANDLINGAR RÖRANDE SKANDINAVIENS HISTORIA, Stockholm 1816-60 1-40, avvikande bindningar, hlfrb,
Böckerna är utrangerade från Gävle stadsbibliotek
.
Variernade slitage, påskrifter, fläckar, stämplar
760678
2020-04-17