Handlingar rörande Skandinaviens historia

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HANDLINGAR RÖRANDE SKANDINAVIENS HISTORIA, Stockholm 1816-60 1-40, avvikande bindningar, hlfrb,

Böckerna är utrangerade från Gävle stadsbibliotek
.

Variernade slitage, påskrifter, fläckar, stämplar

760678

2020-04-17