Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RELCO, golvlampa, Italien, 1970/80-tal, mässing samt förkromad metall, märkt Relco Milano, Italy, höjd ca 185, diamater ca 32 cm
Fungerar enligt uppgift, smärre slitage, dimmerfunktion
760716
2020-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här