Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
HANS NORSBO (1897-1955): Stilleben, osignerad, intygas à tergo, olja på duk, ca 70x84 cm
Zustandsbeschreibung
760718
2020-04-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner