Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÖLGLAS, 2 + 6, klarglas, delvis "Ruben" av Signe Persson Melin, höjd ca 15 cm.
Bruksslitage, två glas med nagg/flisa på fotringen.
760725
2020-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här