Ölglas

Ölglas
Ölglas
Ölglas
Ölglas
Ölglas
Ölglas

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

ÖLGLAS, 2 + 6, klarglas, delvis "Ruben" av Signe Persson Melin, höjd ca 15 cm.

Bruksslitage, två glas med nagg/flisa på fotringen.

760725

2020-04-17