Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALTARLJUSSTAKAR, 1 par, 1900-tal, vitmetall, sakral dekor, höjd ca 67 cm
ytslitage
760745
2020-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här