Altarljusstakar

Altarljusstakar
Altarljusstakar
Altarljusstakar
Altarljusstakar
Altarljusstakar
Altarljusstakar
Altarljusstakar
Altarljusstakar

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALTARLJUSSTAKAR, 1 par, 1900-tal, vitmetall, sakral dekor, höjd ca 67 cm

ytslitage

760745

2020-04-16