Hertha Bengtson "Rosmarin"
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HERTHA BENGTSSON, teservis, 26 delar, porslin, "Rosmarin", Rörstrand, 12 assietter, tekanna, sockerskål, gräddkanna samt 11 tekoppar med fat.
Bruksslitage, sockerksål med litem spricka och ett kantnagg.
760746
2020-04-19