Hertha Bengtson "Rosmarin"

Hertha Bengtson
Hertha Bengtson
Hertha Bengtson
Hertha Bengtson
Hertha Bengtson
Hertha Bengtson

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HERTHA BENGTSSON, teservis, 26 delar, porslin, "Rosmarin", Rörstrand, 12 assietter, tekanna, sockerskål, gräddkanna samt 11 tekoppar med fat.

Bruksslitage, sockerksål med litem spricka och ett kantnagg.

760746

2020-04-19