Victorinox Swiss Army Amrbandsur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VICTORINOX, Swiss Army, armbandsur, 2000-tal, automatiskt urverk, stål, safirglas, dag, datum, krona med monogram, läderrem och sölja i original, ref nr. V050405479/ V25147, kaliber ETA 2824-2, diam ca 41 mm, box ej original medföljer

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

760748

2020-04-26