Victorinox Swiss Army Amrbandsur
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VICTORINOX, Swiss Army, armbandsur, 2000-tal, automatiskt urverk, stål, safirglas, dag, datum, krona med monogram, läderrem och sölja i original, ref nr. V050405479/ V25147, kaliber ETA 2824-2, diam ca 41 mm, box ej original medföljer
Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
760748
2020-04-26