Roland Svensson färglitografi Kallskär

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Erik-Petters bod i Kallskär", färglitografi, signerad roland S., numrerad 235/360, bildmått ca 42x27 cm

760767

2020-04-12