Anders Zorn, "Mot strömmen"

Anders Zorn,
Anders Zorn,
Anders Zorn,
Anders Zorn,

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920), Mot strömmen - Against the Current, signerad Zorn samt signerad och daterad 1919 i trycket, etsning, 11,3x16,4 cm

LITTERATUR: Asplund 288, Hjert & Hjert 289, ZG 288,

760768

2020-04-12