Etsning Anders Zorn

Etsning Anders Zorn
Etsning Anders Zorn
Etsning Anders Zorn
Etsning Anders Zorn
Etsning Anders Zorn
Etsning Anders Zorn
Etsning Anders Zorn
Etsning Anders Zorn

Klubbat för:

5 200 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

ANDERS ZORN (1860-1920), "Lots", signerad i blyerts Zorn samt även i plåten, etsning, ca 17,7x11,8 cm

Zustandsbeschreibung

760769

2020-04-21