Klubbat för:
5 200 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
ANDERS ZORN (1860-1920), "Lots", signerad i blyerts Zorn samt även i plåten, etsning, ca 17,7x11,8 cm
Zustandsbeschreibung
760769
2020-04-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner