Robert Matta kolorerad färgetsning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROBERTO MATTA (Chile,1911-2002): Figurkomposition, signerad Matta, 47/75, färgetsning, ca 34,5x25,5 cm

760771

2020-04-14