Axelremsväska Mulberry

Axelremsväska Mulberry
Axelremsväska Mulberry
Axelremsväska Mulberry
Axelremsväska Mulberry
Axelremsväska Mulberry
Axelremsväska Mulberry
Axelremsväska Mulberry
Axelremsväska Mulberry
Axelremsväska Mulberry
Axelremsväska Mulberry
Axelremsväska Mulberry
Axelremsväska Mulberry
Axelremsväska Mulberry
Axelremsväska Mulberry
Axelremsväska Mulberry
Axelremsväska Mulberry

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

MULBERRY, axelremsväska, scotchgrain med bruna läderdetaljer, mässingsbricka nr 942978

Slitage, skador, fläckar

760776

2020-04-21