Resegarderob samt väska
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
HARTMANN LUGGAGE & JABEZCLIFF, resegarderob samt portfölj/väska, 1980/90-tal, Hartmann resegarderob i läder och polyester, märkt Hartmann Luggage, ca 55x60 cm, Jabezcliff portfölj/väska i bomullskanvas samt läder, ca 33x43x18 cm
Grövre bruksslitage och fläckar
760781
2020-04-12