Resegarderob samt väska

Resegarderob samt väska
Resegarderob samt väska
Resegarderob samt väska
Resegarderob samt väska
Resegarderob samt väska
Resegarderob samt väska
Resegarderob samt väska
Resegarderob samt väska
Resegarderob samt väska
Resegarderob samt väska
Resegarderob samt väska
Resegarderob samt väska

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

HARTMANN LUGGAGE & JABEZCLIFF, resegarderob samt portfölj/väska, 1980/90-tal, Hartmann resegarderob i läder och polyester, märkt Hartmann Luggage, ca 55x60 cm, Jabezcliff portfölj/väska i bomullskanvas samt läder, ca 33x43x18 cm

Grövre bruksslitage och fläckar

760781

2020-04-12