Dagmar Glemme litografi
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
DAGMAR GLEMME (född 1942): Figurkomposition, signerad Dagmar Glemme, 161/19?, färglitografi, bladmått ca 59x41 cm
Kuntoraportti
760783
Päivämäärä:
2020-04-14