Ljusstakar nyrokoko

Ljusstakar nyrokoko
Ljusstakar nyrokoko
Ljusstakar nyrokoko
Ljusstakar nyrokoko
Ljusstakar nyrokoko
Ljusstakar nyrokoko
Ljusstakar nyrokoko
Ljusstakar nyrokoko
Ljusstakar nyrokoko
Ljusstakar nyrokoko
Ljusstakar nyrokoko
Ljusstakar nyrokoko
Ljusstakar nyrokoko
Ljusstakar nyrokoko

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, porslin samt mässing, 1800-tal, nyrokoko, i form av kvinna och man, polykromt bemålade, höjd ca 21 cm

Monteringen senare, figurinerna med lagningar

760788

2020-04-14