Matbord gustaviansk stil bl a Åmells

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, STOLAR, 3 st, 1900-2000-tal, gustaviansk stil, bordet av Åmells Möbler, bemålat, träskuren dekor av fleuroner, sitthöjd ca 45, höjd ca 73, 170x85 cm

Stolar med kraftigt slitage

760797

2020-04-13