Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

9 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

TAKLAMPA, mässing, fyra kupor, 1900-talets tredje kvartal, längd ca 73 cm, höjd 30 cm.

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, ej funktionstestad.

760810

2020-04-24