Klubbat för:
9 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
TAKLAMPA, mässing, fyra kupor, 1900-talets tredje kvartal, längd ca 73 cm, höjd 30 cm.
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, ej funktionstestad.
760810
2020-04-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner