Oljemålning monogram NH

Oljemålning monogram NH
Oljemålning monogram NH
Oljemålning monogram NH
Oljemålning monogram NH
Oljemålning monogram NH
Oljemålning monogram NH
Oljemålning monogram NH
Oljemålning monogram NH

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Fönsterutsikt", monogramsignerad NH, olja på duk, ca 41x50 cm

Krackeleringar, ojämn duk

760811

2020-04-21