Ryno Friberg oljemålning

Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RYNO FRIBERG (född 1920): Insjölandskap, signerad och daterad Ryno 1987-88, olja på duk, ca 56x46 cm

760846

2020-04-14