Oljemålning Marion Jones
2020-04-21
760858
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MARION JONES (1892-1977): Blomsterstilleben, signerad, daterad 1932, olja på duk, ca 66x51 cm