Oljemålning Marion Jones

Oljemålning Marion Jones
Oljemålning Marion Jones
Oljemålning Marion Jones
Oljemålning Marion Jones
Oljemålning Marion Jones
Oljemålning Marion Jones

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARION JONES (1892-1977): Blomsterstilleben, signerad, daterad 1932, olja på duk, ca 66x51 cm

760858

2020-04-21