Ewa Rudling
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EWA RUDLING (född 1936): "Quentin Tarantino" - Stockholm Filmfestival, signerad och numrerad Ewa Rudling 2/30, c-print, ca 45x30 cm,
Ewa Rudling om Quentin Tarantino:
QUENTIN TARANTINO kom till Stockholm Filmfestival som gästregissör. Vi stötte på varandra på Stureplan. Han skulle just kliva in i en taxi. Hade bara tid att knäppa en bild.
Oramad
760859
2020-04-15