Ewa Rudling

Ewa Rudling
Ewa Rudling
Ewa Rudling
Ewa Rudling
Ewa Rudling
Ewa Rudling

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EWA RUDLING (född 1936): "Quentin Tarantino" - Stockholm Filmfestival, signerad och numrerad Ewa Rudling 2/30, c-print, ca 45x30 cm,

Ewa Rudling om Quentin Tarantino:

QUENTIN TARANTINO kom till Stockholm Filmfestival som gästregissör. Vi stötte på varandra på Stureplan. Han skulle just kliva in i en taxi. Hade bara tid att knäppa en bild.

Oramad

760859

2020-04-15