Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1800-talets andra häflt, senempire, fanerat med mahogny, 3 lådor, höjd 79, 125x61 cm, nyckel finns
760891
2020-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här