Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1800-talets andra häflt, senempire, fanerat med mahogny, 3 lådor, höjd 79, 125x61 cm, nyckel finns

760891

2020-04-12