Klubbat för:
750 SEK
1 000 SEK
LARS-ERIK HOLM (född 1953): Komposition, signerad och daterad a tergo 2008, emalj, ca 65x54 cm
UTSTÄLLD: Galleri Ekvall & Törnblom, Hornsgatan i Stockholm
760900
2020-04-13