Lars-Erik Holm

Lars-Erik Holm
Lars-Erik Holm
Lars-Erik Holm
Lars-Erik Holm
Lars-Erik Holm
Lars-Erik Holm

Klubbat för:

750 SEK

1 000 SEK

LARS-ERIK HOLM (född 1953): Komposition, signerad och daterad a tergo 2008, emalj, ca 65x54 cm

UTSTÄLLD: Galleri Ekvall & Törnblom, Hornsgatan i Stockholm

760900

2020-04-13