Oljemålning Hans Viksten

Oljemålning Hans Viksten
Oljemålning Hans Viksten
Oljemålning Hans Viksten
Oljemålning Hans Viksten

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HANS VIKSTEN (1926-1987): Trädgårdsmotiv, signerad H Viksten, daterad 62-63, olja på pannå, ca 90x70 cm

760946

2020-04-21