Oljemålning landskapsmotiv
2020-04-21
760952
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Landskapsmotiv, olja på pannå, ca 12x16 cm