Jens Söndergaard litografi

Jens Söndergaard litografi
Jens Söndergaard litografi
Jens Söndergaard litografi
Jens Söndergaard litografi
Jens Söndergaard litografi
Jens Söndergaard litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JENS SÖNDERGAARD (1895-1957): Hamnmotiv med figurer, signerad Jens Söndergaard, färglitografi, bildmått ca 59x80 cm

760960

2020-04-14