Soffa
Closed
2020-04-14
760961
| Sold for | 650 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
SOFFA, 1900-tal, klädsel i blå plysch, djuphäftade knappar, dekorspik, sitthöjd ca 38, sittdjup 52, rygghöjd 85, längd 160 cm
Ålders- och bruksrelaterat slitage, områden med smärre nedsmutsning på klädsel