Birger Palme oljemålning

Birger Palme oljemålning
Birger Palme oljemålning
Birger Palme oljemålning
Birger Palme oljemålning
Birger Palme oljemålning
Birger Palme oljemålning
Birger Palme oljemålning
Birger Palme oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIRGER PALME (1878-1928): Riddarholmen Stockholm, signerad och daterad B Palme -16, olja på duk, ca 92x65 cm

760966

2020-04-14