Grange Säng

Grange Säng
Grange Säng
Grange Säng
Grange Säng
Grange Säng
Grange Säng
Grange Säng
Grange Säng
Grange Säng
Grange Säng

Klubbat för:

16 000 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

GRANGE, sängstomme, Frankrike, 1900-talets slut, fanerad i körsbär, bäddmått ca 200x180 cm

Zustandsbeschreibung

Ej monterad

760995

2020-04-12