Klubbat för:
16 000 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
GRANGE, sängstomme, Frankrike, 1900-talets slut, fanerad i körsbär, bäddmått ca 200x180 cm
Zustandsbeschreibung
Ej monterad
760995
2020-04-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner