Klubbat för:
650 SEK
1 000 SEK
LYRBORD, 1900-talets första hälft, med låda, fanérad i björk samt svartmålad lyrdel, 2 nycklar finns, höjd ca 74,5 samt 50x35 cm
Låddelen sitter något löst, bruks och åldersrelaterat slitage
761004
2020-04-14