Lyrbord

Lyrbord
Lyrbord
Lyrbord
Lyrbord
Lyrbord
Lyrbord

Klubbat för:

650 SEK

1 000 SEK

LYRBORD, 1900-talets första hälft, med låda, fanérad i björk samt svartmålad lyrdel, 2 nycklar finns, höjd ca 74,5 samt 50x35 cm

Låddelen sitter något löst, bruks och åldersrelaterat slitage

761004

2020-04-14