Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KORNISCHER, 3 st, slutet av 1800-talet, gustaviansk stil, mahogny, bronserade, längd 164 cm
Bruksslitage, färgbortfall
761006
2020-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här