Wiwen Nilsson cigarettmunstycke

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WIWEN NILSSON, cigarettmunstycke, sterlingsilver, stämplad och signerad 1955, längd ca 14 cm

761013

2020-04-25