Aimo Okkolin glasskål

Aimo Okkolin glasskål
Aimo Okkolin glasskål
Aimo Okkolin glasskål
Aimo Okkolin glasskål
Aimo Okkolin glasskål
Aimo Okkolin glasskål

Klubbat för:

400 EUR

Utropspris

500 EUR

AIMO OKKOLIN, skål, "Näckros" , 1960-/70-tal, signerad Aimo Okkolin Riihimäen Lasi Oy, gul fasetterad kristall, diameter 18,5 cm, höjd 12,5 cm

761024

2020-04-19