Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DANTESTOL, 1900-tal, skuren dekor, sits i läder, sitthöjd 37 cm

Bruksslitage

761025

2020-04-12