Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGELLAMPETT, "Regnaholm", IKEA:s 1700-talsserie, 1990-tal, målad och bronserad med ljushållare av mässing, bredd 16 cm, höjd 58 cm.
Bruksslitage.
761041
2020-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här