Spegellampett "Regnaholm" IKEA

Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGELLAMPETT, "Regnaholm", IKEA:s 1700-talsserie, 1990-tal, målad och bronserad med ljushållare av mässing, bredd 16 cm, höjd 58 cm.

Bruksslitage.

761041

2020-04-19