Klubbat för:
4 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SERVERINGSVAGN, funkis, 1930/40-tal, betsad björk, stålrör, löstagbar bricka, längd 73 cm, bredd 43 cm, höjd 64 cm
Zustandsbeschreibung
Mindre slitage
761043
2020-04-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner