Serveringsvagn funkis

Serveringsvagn funkis
Serveringsvagn funkis
Serveringsvagn funkis
Serveringsvagn funkis
Serveringsvagn funkis
Serveringsvagn funkis
Serveringsvagn funkis
Serveringsvagn funkis
Serveringsvagn funkis
Serveringsvagn funkis

Klubbat för:

4 800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SERVERINGSVAGN, funkis, 1930/40-tal, betsad björk, stålrör, löstagbar bricka, längd 73 cm, bredd 43 cm, höjd 64 cm

Zustandsbeschreibung

Mindre slitage

761043

2020-04-12