Handkolorerade tryck 1800-tal

Handkolorerade tryck 1800-tal
Handkolorerade tryck 1800-tal
Handkolorerade tryck 1800-tal
Handkolorerade tryck 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

HANDKOLORERADE TRYCK, 17 st, ur böcker om svenskt och europeiskt dräktmode, 1840-50 tal, bladens storlek 22x13,5 cm resp, 24,5x15,5 cm

Smärre bruksslitage

761046

2020-04-12