Kopparstick
2020-04-12
761049
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HANDKOLORERADE KOPPARSTICK, 9 st, Stockholm 1800-talets första hälft, på linjerad vattenmärkt papper, bladstrl. ca 27x20,5 cm
Smärre slitage, fläckar, gulnat papper