Kopparstick

Kopparstick
Kopparstick
Kopparstick
Kopparstick

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANDKOLORERADE KOPPARSTICK, 9 st, Stockholm 1800-talets första hälft, på linjerad vattenmärkt papper, bladstrl. ca 27x20,5 cm

Smärre slitage, fläckar, gulnat papper

761049

2020-04-12