Hans- Agne Jakobsson Bordslampa BN 26

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

HANS-AGNE JAKOBSSON, borsdslampa BN26, AB Hans-Agne Jakobsson, Markaryd, 1900-talets andra hälft, aluminium, invändigt vitlackerad, undersidigt etikettmärkt, höjd ca 45 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage i form av repor och missfärgningar. Ej funktionstestad.

761050

2020-04-13