Göran Wärff vas

Göran Wärff vas
Göran Wärff vas
Göran Wärff vas
Göran Wärff vas
Göran Wärff vas
Göran Wärff vas

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

GÖRAN WÄRFF, vas, glas, Kosta Boda, 974009/100 signerad Kosta Boda Göran Wärff Atélier, höjd ca 36 cm

Smärre bruksslitage

761052

2020-04-12