Väggspegel

Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

VÄGGSPEGEL, 1900-talets första hälft, blandstil, sarg i trä, dekor i betsat trä samt pastellage, förgylld dekor på krön och sarg, mått inkl. sarg ca 140 x 50 cm

Smärre slitagee, smärre sprickor i dekor

761058

2020-04-14