Väggspegel
Klubbat för:
750 SEK
1 500 SEK
VÄGGSPEGEL, 1900-talets första hälft, blandstil, sarg i trä, dekor i betsat trä samt pastellage, förgylld dekor på krön och sarg, mått inkl. sarg ca 140 x 50 cm
Smärre slitagee, smärre sprickor i dekor
761058
2020-04-14