Vadim Markin oljemålning

Vadim Markin oljemålning
Vadim Markin oljemålning
Vadim Markin oljemålning
Vadim Markin oljemålning
Vadim Markin oljemålning
Vadim Markin oljemålning
Vadim Markin oljemålning
Vadim Markin oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

VADIM MARKIN (född 1960): "Landskap med Rosor", signerad, olja på duk, bildyta ca 80x80 cm

Kuntoraportti

761066

Päivämäärä:

2020-04-12