Vadim Markin oljemålning
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
VADIM MARKIN (född 1960): "Landskap med Rosor", signerad, olja på duk, bildyta ca 80x80 cm
Kuntoraportti
761066
Päivämäärä:
2020-04-12