Armring Antik
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ARMRING, antik, troligen förgyllt silver, fasettslipade runda granater i olika storlek, integrerat kistlås med dubbla säkerhetskedja, diam ca 65 mm, vikt ca 14.5 g
Fint skick. Två små invändiga stötskador (metallen).
761067
2020-04-19