Armring Antik

Armring Antik
Armring Antik
Armring Antik
Armring Antik
Armring Antik
Armring Antik
Armring Antik
Armring Antik

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ARMRING, antik, troligen förgyllt silver, fasettslipade runda granater i olika storlek, integrerat kistlås med dubbla säkerhetskedja, diam ca 65 mm, vikt ca 14.5 g

Fint skick. Två små invändiga stötskador (metallen).

761067

2020-04-19